لیست اخبار / گروه صنعتی مبتکر در سمینار آموزشی صداوسیما

اداره کل زیرساخت فضای مجازی سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران در راستای تقویت بنیه علمی مدیران و کارشناسان It سراسر کشور در راستای ایجاد

اداره کل زیرساخت فضای مجازی سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران در راستای تقویت بنیه علمی مدیران و کارشناسان It سراسر کشور در راستای ایجاد یا بهسازی مراکز داده سازمانی صداوسیما در مراکز استان ها ، با همکاری انجمن دیتاسنتر ایران اقدام به برگزاری یک دوره آموزشی با عنوان "طراحی مراکز داده استاندارد" به میزبانی مرکز مازندران نمود. این سمینار آموزشی چهار روزه از تاریخ دهم الی سیزدهم شهریور ماه در شهر چالوس برگزار شد.
 شرکت کنندگان در این دوره از میان بیش از یکصد نفر متقاضی پس از عبور از مرحله گزینش و بررسی رزومه به عنوان فراگیر در این دوره انتخاب شده بودند. قابل ذکر است این سمینار به صورت پخش زنده از طریق سایت اداره کل آموزش صداوسیما در سراسر کشور برای سایر کارشناسان قابل دریافت بود. گروه صنعتی مبتکر به عنوان تنها برند برگزیده و مورد تائید انجمن دیتاسنتر ایران در زمینه تولید تابلوهای برق ، رک های Out Door و رک استاندارد مخصوص دیتاسنتر در حاشیه این دوره به فراگیران معرفی شد.